+38 (068) 69 65 060
Меню
Розгладити зморшки на чолі

Розгладити зморшки на чолі


Якщо дрібні зморшки навколо очей чи в зоні міжбрівної складки ще можна ігнорувати, то складки на чолі - проблема великого масштабу. 

Про що сигналізують зморшки на лобі?


Короткі горизонтальні зморшки по всій поверхні чола можуть сигналізувати про порушення роботи нервової системи або про проблеми зі сном. Якщо на чолі з’явилась одна повздовжна зморшка, яка ніби з’єднує брови, це може бути ознака проблем із хребтом. 


Вертикальні зморшки свідчать про порушення в роботі травної системи. У такому випадку слід виключити гостру та солону їжу, вживати більше фруктів та овочів. У старшому віці такі складки можуть стати сигналом про порушення в роботі серця.

Послуги, що вирішують проблему:

Плазмотерапія Endoret PRGF
Від 4500 гривень

Плазмотерапія Endoret PRGF

Спрямована на природне відновлення шкіри, плазмотерапія не викликає алергічних реакцій, подразнень та висипань. Ефективність методики підсилюється відсутністю довгого реабілітаційного періоду та 30-хвилинним етапом підготовки.

Мезотерапія
Від 1080 гривень

Мезотерапія

При мезотерапії в проблемну ділянку вводять спеціальні мезококтейлі — суміші активних речовин (гіалуронової кислоти, вітамінів, мінеральних речовин, амінокислот, кофеїну). Після проходження комплексу процедур результат триває від 6 місяців.

Ботулінотерапія
Від 2400 гривень

Ботулінотерапія

Здатність ботулінічного токсину типу А (ботоксу) розгладжувати зморшки була з’ясована випадково. Але відтоді ботулінотерапія залишається найефективнішим методом боротьби зі зморшками. Ефект триває від 4-х до 9-ти місяців залежно від індивідуальної чутливості до препарату.

Ін'єкційна контурна пластика
Від 2800 гривень

Ін'єкційна контурна пластика

Найпопулярніший малоінвазивний метод боротьби зі зморшками, суть якого полягає в заповненні об’єму складки філерами на основі гіалуронової кислоти. Ефект триває від 7-ми до 28-ми місяців залежно від філера, його концентрації та особливостей організму.

SMAS-ліфтинг
Від 8500 гривень

SMAS-ліфтинг

Сучасний апарат Ulthera забезпечує не лише безопераційну підтяжку обличчя, а й повне оновлення шкірних покривів шляхом ультразвукового впливу. Максимальний результат помітний через 6 місяців і триває декілька років.