+38 (068) 69 65 060
Меню
Доглядові процедури

Доглядові процедури

ВАРТІСТЬ

Від 650 гривень

ТРИВАЛІСТЬ

60 хвилин

Одна з наших спеціалістів вдало зазначила: “У 20 років дівчина має обличчя, яке дала їй природа. У 30 років - яке вона отримала своїми стараннями. А в 40 років - те, на яке заслуговує”.


І справді обличчя - перше, на що звертають увагу навколишні. А під впливом навколишніх факторів воно має здатність старіти та втрачати еластичність. Саме тому спеціалісти Студії краси та здоров’я Тетяни Луцик проводять доглядові процедури, покликані відновити молодість та красу нашого лиця.


Суть доглядових процедур

Пропонуємо Вам цілий спектр послуг, здатних розв’язати будь-яку проблему, відновити та покращити стан шкіри обличчя:


  • Зволоження;
  • Антивікова терапія (попередження, корекція та розгладження зморщок, омолодження шкіри);
  • Професійний догляд за сухою та зневодненою шкірою (додатковий захист та насичення гіалуроновою кислотою);
  • Спеціальна серія маніпуляцій для чутливої шкіри (лікування куперозу, акне, постакне, видалення шрамів та рубців);
  • Доглядові процедури для жирної шкіри;
  • Експрес-процедури (миттєвий ефект);
  • Процедури для комбінованого типу шкіри;
  • Висвітлення пігментних плям.


Зазначимо, що кожна з доглядових процедур у нашій Студії проходить у декілька обов’язкових етапів: поверхневе та глибоке очищення, тонізування та зволоження, доглядові маніпуляції, які підбирають відповідно до типу шкіри та поставленої проблеми, завершальні (захисні) впливи.


Жирна шкіра

Проблеми, з якими стикаються власники такої шкіри, різноманітні - блиск, розширення порів, поява комедонів, акне та розвиток запальних інфільтратів. Тому доглядові процедури передбачають вирішення відразу декількох проблем: зниження рівня функціонування сальних залоз (зменшення кількості виділеного себуму), звуження та очищення шкіри (видалення бруду, пилу, сальних пробок) за допомогою масок, скрабів, масажування з використанням професійної космецевтики (“Holy Land”, “Forlle’d”, “Biologique Recherche”).


Суха дерма

Власниці цього типу шкіри часто відчувають подразнення та помічають неприємне почервоніння, яке може сигналізувати про розвиток куперозу. А незначні коливання температури можуть пригнічувати всі попередні результати професійних косметологічних процедур. Наш спеціаліст допоможе підібрати правильний зволожувальний крем, а також проведе сеанс очищення та відновлення поверхневих та серединних шарів дерми. Новітні методики та вправні маніпуляції допоможуть наситити клітини вологою, відрегулювати водний баланс, підвищити еластичність шкіри, прибрати мімічні зморшки.


Комбінований тип шкіри


Таке обличчя характеризується жирним блиском у Т-зоні, помітна сухість щік, можливе зневоднення ділянок лоба вздовж росту волосся. Тому підібрати універсальний доглядовий засіб буває важко. У Студії краси та здоров’я проводять спеціальні комплекси процедур, які водночас зволожують шкіру та прибирають зайвий шкірний жир.


Доглядові процедури для чутливої дерми

Тут варто з обережністю ставитися до інгредієнтів, які входять до складу косметичних засобів. Адже навіть незначне відхилення від норми або концентрації препарату може призвести до почервоніння та опіків. Ми ж застосовуємо гіпоалергенні засоби, покликані зменшити чутливість, прибрати подразнення, розслабити та заспокоїти шкіру. Такі процедури часто пропонують як завершальний етап після агресивних маніпуляцій (чистки, апаратні методики, ін’єкції).


Пігментні плями


Меланін, який розташований у поверхневих шарах шкіри, впливає на появу темних плям, які виглядають не зовсім естетично. Тому доглядові процедури покликані відбілити певні ділянки, запустити природні процеси регенерації шкіри, відновити активну роботу клітин та тканин.


Anti-age програми

Якщо до 25 років можна обійтись лише легкими доглядовими процедурами, то після 25 років природні процеси в нашому організмі сповільнюються. Саме тому під час консультації спеціаліст оцінює вираженість проблеми та підбирає спеціальний комплекс процедур, які відновлюють структуру шкіри, запускають вироблення колагену та еластину, покращують метаболізм, вирівнюють тон та рельєф.


Експрес-методики

У сучасному зайнятому світі не завжди вистачає часу на повноцінний догляд у косметолога. Тому популярністю користуються експрес-методики, які дають яскравий миттєвий ефект уже після першого сеансу. Комплексний вплив полягає у зволоженні, детоксикації, збагаченні киснем клітин та тканин, вирівнюванні тону та кольору шкіри.


Отже, звертаючись до фахівців Студії краси та здоров’я Тетяни Луцик, Ви отримуєте візуальну та комп’ютерну діагностику, поради щодо домашнього догляду за шкірою та фаховий підхід до розв’язання проблем зі шкірою в межах косметологічного кабінету.


Форма запису студії краси та здоров'я Форма запису студії краси та здоров'я

Форма запису

Заповність форму, після чого наш адміністратор зв’яжеться за Вами в найкоротший термін